Настінний вішак із трьома гачками ідеально підходить для підвішування капелюха, курток, пальто, шарфів. Вішалка допомагає економити місце та оптимізує простір. Крім свого основного завдання — зберігання верхнього одягу й аксесуарів, вона виконує й декоративну функцію.
Розміри:
- Вішалка: 36х23 см.
- Вага: 920 г.
Матеріали:
- Бронза.
Паковання:
- Картонна коробка.
Комплектація
- Вішалка настінна — 1 шт.
Бренд: Virtus.
Країна виробництва: Іспанія.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virtus |
| Країна виробник | Іспанія |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Колір | Бронзовий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для дому |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 230 мм |
| Вага | 0.92 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 717 ₴



